آموزش نصب آنتی ویروس امسی سافت

ابتدا از مسیر زیر فایل نصب آنتی مالویر امسی سافت را دانلود کنید.

دانلود آنتی مالویر امسی سافت

 پس از دانلود فایل نصب را اجرا کنید و بر روی Install کلیک کنید.

در صورتی که تمایل دارید امسی سافت را به عنوان نسخه آزمایشی ۳۰ روزه نصب کنید بر روی گزینه Test for 30-days, free کلیک کنید و یا در صورتی که لایسنس خریداری کرده اید بر روی گزینه Enter License key کلیک کنید.

کد لایسنس خریداری شده را در این قسمت وارد کنید و بر روی Next کلیک کنید.

به عنوان مثال در صورتی که لایسنس سه کاربره خرید کرده باشید در این مرحله از شما درخواست می شود که انتخاب کنید از کدام مجوز جهت استفاده در این کامپیوتر استفاده شود. پس از انتخاب لایسنس بر روی Next کلیک کنید.

اگر بر روی گزینه Join the Emsisoft Anti-Malware Network کلیک کنید در صورتی که آنتی ویروس به یک فایل مشکوک شود اجازه دارد آن را برای بررسی بیشتر به سرور های شرکت امسی سافت ارسال کنید و در صورتی که بر روی No, thanks کلیک کنید این مجوز را از آنتی ویروس سلب می کنید.

در این مرحله لازم است منتظر بمانید تا اپدیت آنتی ویروس تکمیل شود.

پس از پایان دانلود آپدیت ها بر روی Next کلیک کنید.

در صورتی که تمایل دارید آنتی ویروس از نصب تولبار ها و برنامه های جانبی مزاحم جلوگیری کند بر روی Enable PUPs detection کلیک کنید در عیر اینصورت بر روی No, thanks کلیک کنید.

لازم است پیش از پایان نصب امسی سافت یکبار سیستم را اسکن کند. لطفا نوع اسکن را انتخاب کنید.

امسی سافت پیش از پایان نصب علاوه بر آپدیت شدن تاکید دارد یکبار نیز سیستم را اسکن کند. در این مرحله نوع اسکن را انتخاب کنید. پیش نهاد می کنیم Smart Scan را انتخب کنید.

پس از پایان اسکن بر روی Next کلیک کنید.

در این مرحله نصب به پایان رسیده است. لطفا بر روی Finish کلیک کنید.