آموزش نصب آنتی ویروس بیت دیفندر ۲۰۱۵

ابتدا از مسیر زیر فایل نصب آنتی ویروس ، اینترنت سکیوریتی و یا توتال سکیوریتی بیت دیفندر را با توجه به نوع لایسنس خود دانلود کنید.

دانلود آنتی ویروس بیت دیفندر

نسخه ۳۲ بیتینسخه ۶۴ بیتی

دانلود اینترنت سکیوریتی بیت دیفندر

نسخه ۳۲ بیتی – نسخه ۶۴ بیتی

دانلود توتال سکیوریتی بیت دیفندر

نسخه ۳۲ بیتی – نسخه ۶۴ بیتی

پس از دانلود فایل نصب را اجرا کنید. اولین پیغامی که مواجه می شوید پیغام روبرو است. در این پیغام پیشنهاد داده می شود که در صورت تمایل اجازه دهید تا آخرین ورژن آنتی ویروس دانلود شود. پیشنهاد می شود بر روی Yes کلیک کنید.

در صورتی که پذیرفته باشید تا آخرین فایل های نصب دانلود شوند منتظر بمانید تا دانلود فایل ها به اتمام برسد.

بر روی Install کلیک کنید.

منتظر بمانید تا پروسه نصب به اتمام برسد.

در این مرحله پروسه نصب با موفقیت به اتمام رسیده است. بر روی Get Started کلیک کند.

در صورتی که تمایل دارید آنتی ویروس را به صورت آزمایشی ۳۰ روزه نصب کنید همانند تصویر روبرو در حالی که گزینه I don’t have a key, I want to try the product for free فعال است بر روی Next کلیک کنید.

در صورتی که تمایل دارید آنتی ویروس را به صورت کامل رجیستر کنید پس از خرید لایسنس از فروشگاه سایت لایسنس را در این قسمت وارد کنید و سپس بر روی Next کلیک کنید.

بیت دیفندر امکانی دارد که در آن می توانید یک پروفایل بسازید تا زمانی که آن را فعال می کنید هیچ پیغام و هشداری چه از سوی آنتی ویروس چه از سوی سایر برنامه ها نمایش داده نشود تا بتوانید به طور کامل بر روی کار، و یا تفریح خود تمرکز کنید. در صورت تمایل این گزینه را فعال کنید و بر روی Next کلیک کنید.

در این قسمت لازم است در اکانت بیت دیفندر خود لاگین کنید. در صورتی که اکانت بیت دیفندر ندارید در سمت چپ بر روی Create a new account کلیک کنید. همچنین امکان لاگین با استفاده از اکانت فیس بوک، گوگل و یا مایکروسافت را نیز دارید.

در صورتی که اکانت بیت دیفندر نداشتید و بر روی Create a new account کلیک کردید به مرحله بعد وارد می شوید جهت ساخت اکانت. در این قسمت اطلاعات خود را با دقت وارد کنید و بر روی Create کلیک کنید.

امکان Wallet بیت دیفندر در واقع یک امکان مدیریت پسورد است. به شکلی که شما یک پسورد اصلی انتخاب می کنید سپس هنگام ورود به هر سایت نام کاربری و پسورد شما ذخیره می شود و در مراجعات بعدی فقط کافی است شما پسورد اصلی را وارد کنید. سپس هنگام ورود به هر سایت که قبلا رفته اید نام کاربری و رمز عبور به صورت خودکار پر می شود. در صورت تمایل به فعال کردن این ویژگی بر روی Start Fresh کلیک کنید.

یک پسورد مادر انتخاب کنید و آن را به خاطر بسپارید.

لازم است که پلاگین مخصوص به هر مرورگر بر روی آن نصب شود. در اینجا مرورگر اینترنت اکسپلورر نصب بوده و فقط بر روی آن نصب شده است. بر روی Finish کلیک کنید.

در این مرحله آنتی ویروس نصب شده است. در صورتی که لایسنس یکساله وارد کرده باشید در پایین سمت چپ می بایست ۳۶۵ روز ذکر شده باشد. ما در اینجا از نسخه تریال استفاده کردیم.